Sağlığım Tamam Sigortası​

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarında alacağınız sağlık hizmetleri için fark ücreti ödemeden, Axa Sigorta’nın geniş kurum ağından faydalanarak tedavi olabilirsiniz.

Genel Bilgiler

Sağlığım Tamam Sigortası neleri kapsar?

  • Yatarak tedavi teminatları*
  • Ayakta tedavi teminatları**

*Özel ve genel şartlar çerçevesinde yatarak tedaviler limitsiz ve %100 karşılanır.
**Ayakta tedaviler ise yılda 10 vaka ile sınırlı olmak üzere %100 olarak karşılanır. Ayakta tedavi; doktor muayene, laboratuvar hizmetleri, görüntüleme ve tanı yöntemleri, ileri tanı yöntemleri, fizik tedavi teminatlarından oluşur. Ayakta tedavideki doktor muayene dışındaki diğer tedavi giderleri SGK gereği tek başına kullanılamaz, doktor muayenesiyle birlikte kullanılma zorunluluğu vardır. SGK’nın yasası gereği sigortalılardan özel hastanelerde alınması zorunlu olan doktor muayene fark ücreti yine yasa gereği bu ürüne konu edilememektedir. Güncel tutar 15 TL olup SGK tarafından değiştirilebilir.

T.C. vatandaşı olup, SGK tarafından kapsam altında olan 0 - 65 yaş arasındaki kişiler Sağlığım Tamam Sigortası ürününden faydalanabilir.

Sağlığım Tamam Sigorta başvurusu nasıl yapılır?

Tüm sigorta başvrularınız ve diğer işlemleriniz için Odeabank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Sağlığım Tamam Sigortası poliçeleri AXA Sigorta A.Ş tarafından sunulmaktadır. Odea Bank A.Ş. , AXA Sigorta A.Ş. acentesidir.​​​​​​