Sağlığım Tamam Sigortası

Sağlığım Tamam Sigortası

Odeabank aracılığıyla kolayca yaptırabileceğiniz Sağlığım Tamam Sigortası ile Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarında alacağınız sağlık hizmetleri için fark ücreti ödemeksizin, Axa Sigorta’nın SGK ile anlaşmalı geniş kurum ağından faydalanarak tedavi olabilirsiniz.

Teminatlar Nelerdir?

  • Yatarak Tedavi Teminatları*
  • Ayakta Tedavi Teminatları**

*Özel ve genel şartlar çerçevesinde yatarak tedaviler limitsiz ve %100 karşılanır.

**Ayakta tedaviler ise yılda 10 vaka ile sınırlı olmak üzere %100 olarak karşılanır. Ayakta tedavi; doktor muayene, laboratuvar hizmetleri, görüntüleme ve tanı yöntemleri, ileri tanı yöntemleri, fizik tedavi teminatlarından oluşur. Ayakta tedavideki doktor muayene dışındaki diğer tedavi giderleri SGK gereği tek başına kullanılamaz, doktor muayene ile birlikte kullanılma zorunluluğu vardır. SGK’nın yasası gereği sigortalılardan özel hastanelerde alınması zorunlu olan dr. Muayene fark ücreti yine yasa gereği bu ürüne konu edilememektedir. Güncel tutar 15 TL olup SGK tarafından değiştirilebilir.

TC vatandaşı olup, SGK tarafından kapsam altında olan 0 - 65 yaş arasındaki kişiler Sağlığım Tamam Sigortası ürününden faydalanabilir.

Nasıl Sigorta Başvurusu Yapabilirim?

Odeabank Şubelerinden başvuru ve diğer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sağlığım Tamam Sigortası poliçeleri AXA Sigorta A.Ş tarafından sunulmaktadır.
Odea Bank A.Ş. , AXA Sigorta A.Ş. acentesidir.​​​​​​