Odeabank Aktif Müşterisi Olan Sodexo’lulara 500 TL Değerinde Dijital Yemek Çeki Hediye!

Odeabank Aktif Müşterisi Olan Sodexo’lulara 500 TL Değerinde Dijital Yemek Çeki Hediye!

15 Kasım 2022 – 15 Ocak 2023 tarihleri arasında ilk kez Odeabank müşterisi olmak için başvuruda bulunan ve aktiflik koşulunu sağlayan Sodexo müşterilerine 500 TL değerinde Sodexo dijital yemek çeki hediye!

 • Kampanyadan yararlanabilmeniz için Sodexo kanallarından paylaşılan link üzerinden Odeabank hesap açılış sürecinin tamamlanmış olması gerekmektedir. Odeabank web sitesi başvuru formu açıldıktan sonra farklı sayfalara geçiş yapıldığında kampanyaya katılım sağlanamayacaktır.
 • Kampanya yalnızca 15.11.2022 - 15.01.2023 (saat 23:59’a kadar) tarihleri arasında ilgili kanallardan yapılacak başvurular ve bu başvurular sonucunda 15.02.2023 tarihine kadar Odeabank müşteri olma süreçlerini tamamlayanlar için geçerlidir. Bu tarihten sonra hesap açılışı gerçekleşen müşteriler kampanya kapsamına alınmayacaktır.
 • Sodexo iletişim kanallarından (SMS, push notification, sosyal medya reklamları, Sodexo uygulama ve websitesi kampanya sayfası) gelen kullanıcılar ilgili yönlendirmeye tıklandığında Sodexo kampanya detay sayfasına yönlendirilecektir. 15.11.2022 - 15.01.2023 (saat 23:59’a kadar) tarihleri arasında Sodexo iletişim kanallarından Sodexo kampanya sayfasına gelen ve Odeabank hesap açılışı başvuru form sayfası linki üzerinden Odeabank müşterisi olan ve müşteri olma tarihinden itibaren minimum 10 gün boyunca ve 15.02.2023 tarihinde hesabında minimum 50.000 TL (veya karşılığı Döviz Vadeli-Vadesiz Mevduat, Yatırım Fonu, TL/Döviz Hazine Bonosu/Devlet Tahvili/Eurobond veya Hisse Senedi) ve üzerinde toplam varlık bulunduran kullanıcılar; aktif müşteri olarak sayılacak ve 500 TL değerinde değerindeki Sodexo dijital yemek çekini almaya hak kazanacaktır. Gönderilen link üzerinden başvuru gerçekleşmezse kampanyaya katılım gerçekleşmeyecektir.
 • Sodexo kanalları üzerinden gelen kullanıcıların Odeabank müşterisi olduktan sonra aktif müşteri olmaları için geçerli kampanya süresi 15.11.2022 – 15.02.2023 olacaktır. Aktif müşteri olanlara 500 TL değerindeki Sodexo dijital yemek çeki Odeabank tarafından 28.02.2023 tarihinde sadece 1 defa SMS aracılığıyla paylaşılacaktır.
 • Müşterilerin Sodexo dijital yemek çeki kodlarını Sodexo uygulaması üzerinden aktive etmesi gerekmektedir. Yemek çeki kodunun tanımlanması için Sodexo uygulaması indirilerek, mobil çek girişi kısmından Odeabank’ın aktif müşteriye temin ettiği yemek çeki numarasının girilmesi gereklidir. Tanımlama yapılan çekler Sodexo’nun üye ağında kullanılabilir hale gelecektir.
 • Kampanyaya katılan ve Sodexo dijital yemek çeki kodu almaya hak kazanan kullanıcılar ile paylaşılacak olan Sodexo dijital yemek çeki kodları 28/02/2024 tarihine kadar geçerli olacaktır.
 • Kampanyadan her kullanıcı sadece 1 defa yararlanabilecektir.
 • Odeabank 500 TL değerinde Sodexo dijital yemek çeki kampanyasının düzenleyicisi ODEA BANK ANONİM ŞİRKETİ'dir.
 • Kampanya ürünleri: 500 TL değerinde Sodexo dijital yemek çeki
 • Odeabank - Sodexo 500 TL değerinde hediye dijital yemek çeki kampanyası, diğer Odeabank ya da Sodexo kampanyaları ile birleştirilemez.
 • Odeabank, hesap açarken yanlış bilgi veren, kampanyayı manipüle eden veya kampanyayı manipüle etmeye çalışan veya bu katılım koşullarını başka şekilde ihlal eden herhangi bir katılımcıyı kampanyanın dışında bırakma hakkını ve yeni müşteri edinim veya hesap açılışına dair iç prosedürlerine uygun olmayan durumlarda hesabı açmama hakkını saklı tutar. Bu sebeple doğan zararlardan Sodexo’nun ve Odeabank’ın hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanyadan doğabilecek ihtilaflarda Türkiye Cumhuriyeti kanunları geçerlidir.
 • İşbu kampanya katılım koşulları, başka bir yarışma, çekiliş, ikramiye ya da kampanya için kullanılamaz. Bu kampanya, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Hakkında Yönetmeliğin 2. Maddesinin 1’inci fıkrasının c bendi uyarınca kapsam dışıdır.
 • Odeabank istediği takdirde bu kampanyayı uzatma ya da durdurma ve kampanya şartlarını değiştirme ve kampanyayı tek taraflı olarak sonlandırma hakkını saklı tutar.
 • Sodexo Restaurant Pass Dijital Yemek Çeklerinin hatalı, amaç dışı ve kötü niyetli kullanılması sonucu oluşan ve oluşabilecek zararlarda, kullanıcı Sodexo’nun uğrayacağı zararları tazmin etmeyi kabul ve taahhüt eder.
 • Kampanyadan doğabilecek ihtilaflarda Türkiye Cumhuriyeti kanunları geçerlidir.
 • İşbu kampanya katılım koşulları, başka bir yarışma, çekiliş, ikramiye ya da kampanya için kullanılamaz. Bu kampanya, Milli Piyango İdaresi’nce düzenlenen yarışma, çekiliş, ikramiye ya da kampanyalar kapsamı dışındadır.
 • Odeabank istediği takdirde bu kampanyayı uzatma ya da durdurma ve kampanya şartlarını değiştirme ve kampanyayı tek taraflı olarak sonlandırma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya ile ilgili soru ve talepleriniz için 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Sodexo uygulaması ve Sodexo dijital yemek çeki kodlarının kullanımıyla ilgili sorularınız için de 444 72 77 numaralı telefondan müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.