Dış Ticaret ve Nakit Yönetimi Uzman Hattı

Dış Ticaret ve Nakit Yönetimi Uzman Hattı

Dış ticarete yeni adım atan veya mevcutta dış ticaret işlemleri yapan müşterilerimizin sorularını yanıtlamak ve her türlü sorununuza çözüm üretmek için hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında Odeabank Dış Ticaret ve Nakit Yönetimi Uzman Hattı yanınızda.

Alanında uzman temsilcilerimiz ile Dış Ticaret ve Nakit Yönetimi Uzman Hattı üzerinden yurt içi ve yurt dışı ticaret döngüleri ile ilgili en doğru bilgiye hızlı ve güvenilir ve ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bankamızda hesabı olmayan (yeni firma) firmaların hesap açılışını takiben yapacakları ilk 3 ihracat işlemlerinde dosya ücreti alınmayacaktır

Dış Ticaret ve Nakit Yönetimi Uzman Hattı üzerinden,

  • Dış Ticaret işlemlerinde kullanılan tüm ödeme ve teslim şekilleri, dış ticarette kullanılan belgeler, ticari döngünüze en uygun finansman modelinin belirlenmesi, ticari döngünüzde oluşabilecek risklerin yönetilmesi, dış ticaret mevzuatı ve teminat mektupları gibi çok geniş bir yelpazede her türlü sorunuzda bizlere ulaşabilirsiniz.
  • Nakit Yönetimi tarafında ödeme, tahsilat, bilgi sistemleri ile DBS ve tedarikçi finansmanı gibi işletme sermayesi ürünleri hakkında merak edilen ve dikkate alınması gereken konulara dair akla gelen her türlü sorunuzu kabul ediyoruz.
  • Bankamızda hesabı olmayan (yeni firma) firmaların hesap açılışını takiben​ yapacakları ilk 3 ihracat işlemlerinde dosya ücreti alınmayacaktır.

Odeabank Dış Ticaret ve Nakit Yönetimi Uzman Hattı: 0212 320 84 44

* Odeabank Dış Ticaret ve Nakit Yönetimi Uzman Hattı’na yurt içinden yapılan aramalar ücretsizdir.​​​​​​