Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

İnternet tarayıcınız güncel mi?

İnternet kullanımlarınızda güvenliğini arttırmak ve İnternet Şubesinde sorunsuz işlem yapabilmek için tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı, eğer kullanmıyorsanız yazılımcı firma resmi sitelerinden ücretsiz olarak güncellemenizi tavsiye ederiz.

Güncel Versiyonunu İndir Detaylı Bilgi
Yeni mobil uygulamamızı denediniz mi? Detaylı bilgi için tıklayınız.

Bankamızın temel İK ilkesi, en önemli değerimizin insan kaynağımız olduğu fikridir.
Bu fikrin uygulamaya yansıması için Bankamız bankacılık sektöründeki en etkin İK ekiplerinden bir tanesini oluşturmak ve geliştirmek konusunda kararlılık göstermiştir.

​İK Departmanı, Bankanın hedeflerine uygun ekipleri oluşturma amacıyla hareket eder. Bu konudaki kararlılık, İK’nın tüm çalışanların seçimi, işe alımı, motivasyonu, istihdam edilen çalışanların tutundurulması ve gelişimi konusunda üstlendiği rolde de kendini göstermektedir. Beklendiği gibi, İK Banka’nın her alanında en doğru çalışanları işe almayı ve bu çalışanları elde tutmayı hedefler; İK bu doğrultuda etkili bir gelişim ve eğitim sistemi oluşturur, yüksek performans kültürü oluşturmayı hedefler, çalışanlara destek olacak açık, çift taraflı bir iletişim kültürü geliştirir ve başarılı performansı tanıyıp ödüllendirir. ​​​​