E-Mevduat

E-Mevduat

Dilediğiniz vade seçeneklerine göre birikim yapma fırsatı bu kapının arkasında sizi bekliyor.

Vadeli mevduat hesabı için şubeye kadar yorulmayın. Birikimlerinizi, size en uygun olan vade seçenekleri ile değerlendirmek için Odeabank İnternet/Mobil Şubeye giriş yapıp vadeli mevduat hesabınızı açın, avantajlı faiz oranları ile hemen kazanç elde etmeye başlayın.

Odeabank İnternet/Mobil Şube vadeli mevduat faiz oranları ile tanışmak ve vadeli mevduat hesabınızı açmak için İnternet/Mobil Şubeye giriş yapabilirsiniz.

Odeabank müşterisi iseniz, Odeabank İnternet/Mobil Şubeye kayıt olmak için buraya tıklayabilir ve “Kayıt Ol” sekmesinin altındaki adımları izleyebilirsiniz. 

Henüz Odeabank müşterisi değilseniz hızlıca link link üzerinden hesap açılış başvurunuzu gerçekleştirebilir, 0212 270 84 44’ü arayabilir veya size en yakın Odeabank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Odeabank'ta İnternet/Mobil Şubeden açılan vadeli mevduatın avantajları çok!

Vadeli mevduat hesabınızı, şubeye gitmeden İnternet/Mobil Şube kullanarak kolayca açabilir, birikimleriniz için avantajlı faiz oranlarından kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz.

1.000 TL/USD/EUR veya GBP’den başlayan tutarlar ile ister aylık vadede isterseniz daha kısa veya uzun vadelerde birikimlerinizi değerlendirme fırsatı elde edersiniz.

Odeabank İnternet/Mobil Şubeden açacağınız vadeli mevduat hesabınızın vade sonu yenileme seçeneğini, ister “Anapara” isterseniz “Anapara + Faiz” olarak seçebilir, böylece herhangi ek bir işlem yapmanıza veya hesabınızı takip etmenize gerek kalmadan hesabınızın vade sonunda güncel İnternet/Mobil Şube faiz oranı ile otomatik olarak yenilenmesini sağlayabilirsiniz. 

* İnternet/Mobil Şube güncel faiz oranlarını link tıklayarak veya İnternet/Mobil Şubesine giriş yaparak görüntüleyebilirsiniz.