Bank’O Diji K@rt​

Bank’O Diji Kart ile online alışverişlerde size özel kampanyalardan ve sonradan taksitlendirme seçeneklerinden yararlanabilir, indirimler kazanabilir, Nakit Avans ve Taksitli Nakit Avans ürünleriyle nakit ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler bulabilir ve daha birçok avantajdan yararlanabilirsiniz.

Kartınız onaylandığı andan itibaren online kullanıma açılır, bilgileriniz Odea uygulaması ve İnternet Şubesi’nde anında yerini alır. Size sadece dijital dünyanın keyfini çıkarmak kalır.

 

Kart Özellikleri

Nakit Avans

Acil nakit ihtiyacınızı karşılamak için kredi kartınızın limiti dahilinde nakit avans kullanabilir ve ekstreleriniz aracılığıyla borcunuzu takip edebilirsiniz.

Belirli sınırlar ve şartlar dahilinde; Odea Uygulaması, İnternet Şubesi, Odeabank İletişim Merkezi (444 8 444), şubeler ve tüm ATM’ler üzerinden 7/24 nakit avans kullanımı yapabilirsiniz.

Tüm banka ve kredi kartlarımız hakkında ücret ve faiz bilgilerine ulaşmak için “Ürün ve Hizmet Ücretleri” sayfamızda bulunan “Kredi Kartları ve Banka Kartları” bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Taksitli Nakit Avans

Kredi kartınızın limiti dahilinde 7 gün 24 saat nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, 3 aya varan vadelerle ve çok uygun faiz oranlarıyla kolayca geri ödeyebilirsiniz. Üstelik taksitli nakit avansınızı işlem ücreti ödemeden kullanabilirsiniz.

Detaylı hesaplamaları buradan yapabilirsiniz.

Taksitli Nakit Avans Kullanabileceğiniz Kanallar:

 • Odea Uygulama,
 • Odeabank İnternet Bankacılığı,
 • Odeabank ATM
 • 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi

Tüm banka ve kredi kartlarımız hakkında ücret ve faiz bilgilerine ulaşmak için “Ürün ve Hizmet Ücretleri” sayfamızda bulunan “Kredi Kartları ve Banka Kartları” bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Otomatik Fatura Ödeme

Fatura işlemlerinizi takip etmek ve ödemelerinizi gerçekleştirmek için; Odea Uygulaması, İnternet Şubesi, Odeabank İletişim Merkezi (444 8 444) ve Odeabank ATM'leri üzerinden kredi kartınıza otomatik talimat oluşturarak işlemlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Anlaşmalı Kurumlar:
ASKİ – Adana Su, ANTALYA SU, Türk Telekom (Mobil), CK Boğaziçi Elektrik, BUSKİ – Bursa Su, BURSAGAZ, Digiturk, D-Smart Tv, D-Smart Net, ESKİŞEHİR DOĞALGAZ, Gaziantep DoğalgazDOĞALGAZ, İgdaş, İski, ISU Kocaeli Su, İzmir Su, Kayseri Gaz, KASKİ – Kayseri Su, Kayseri ve Civarı Elektrik, Mersin Su, MUGLASU, Palen - Erzurum Doğalgaz, Palgaz - Kocaeli Gebze Doğalgaz, Pronet, Samgaz – Samsun Doğalgaz, SGKTAHSILAT, Superonline, Türk Telekom (Telefon), Türk Telekom (İnternet), Turkcell, Turknet, Vodafone, Waternet

Tüm banka ve kredi kartlarımız hakkında ücret ve faiz bilgilerine ulaşmak için “Ürün ve Hizmet Ücretleri” sayfamızda bulunan “Kredi Kartları ve Banka Kartları” bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Talimatlı Taksitlendirme

Bank’O Diji K@rt ile tek çekim yapacağınız 300 TL-3.000 TL arası  işlemlerinizi herhangi bir ücret veya faiz ödemeksizin 2 aya kadar, 3.001 TL-25.000 TL arası işlemlerinizi faizli olarak 6 taksite kadar bölebilir, ödemelerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Taksitlendirme işleminizi, alışveriş sonrası size SMS geldiyse SMS’e yanıt vererek ya da ekstreniz kesilmeden önce Odea Uygulaması, İnternet Şubesi, Odeabank İletişim Merkezi (444 8 444) veya şubelerimizden gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylar:

 • Talimatlı taksitlendirme ile peşin yaptığınız harcamayı sonradan taksitlendirebilirsiniz.
 • Tek çekim alışverişler, dönem içi işlemlere düştüğünde taksitlendirilebilir. Ekstre kesildiği taktirde taksitlendirme yapılamaz.
 • Talimatlı taksitlendirme hizmetinden ücret alınmaz. Ancak taksitlendirme işleminde uygulanan faiz oranı TCMB tarafından belirlenen akdi faiz ile aynıdır.
 • Taksitlendirilmiş bir işlem için tekrar taksitlendirme talebi alınamaz.
 • Talimatlı taksitlendirme talebinizi hesap kesim tarihinize kadar iptal edebilirsiniz. Bu durumda faiz iade edilir. Hesap kesim tarihinden sonra iptal talepleri için erken kapama yapabilirsiniz. Erken kapama taleplerinizi, 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi, Odea Uygulaması, Odeabank İnternet Bankacılığı ve şubelerimizden talep edebilirsiniz.
 • Talimatlı taksitlendirme işlemizini yalnızca kamu, eğitim ve sağlık ödemelerinde gerçekleştirebilirsiniz.
 • Kampanyada uygulanan maksimum taksit sayısı BDDK sınırlarının üzerindeyse BDDK'ın belirlediği limitler çerçevesinde taksitlendirilme yapılabilir. (Örneğin: Kampanya kapsamında 6 taksit uygulanabilmesine karşın, BDDK kuralları gereğince harcamanız için yalnızca 3 taksit görünebilir.)
 • Ürün hizmet ve ücret tarifelerine buradan ulaşabilirsiniz.
 • Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
 • Odeabank A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar.

Sanal Kart

İnternet ve mail order alışverişlerinizi daha güvenli yapmak için sanal kart çıkartabilir, alışverişlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Üstelik limitinizi kendiniz belirler ve kart ücreti ödemezsiniz.

 • Odea Uygulaması, İnternet Şubesi veya 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi aracılığıyla sanal kart başvurusunda bulunabilirsiniz.
 • Sanal kartınızı kullanırken gereksinim duyacağınız kart numarası, son kullanma tarihi ve güvenlik kodu (CVC2) bilgilerinize Odea Uygulaması ve İnternet Şubesi üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Sanal kartlar fiziki olarak basımı yapılmayan kartlardır.
 • Sanal kart harcamalarınızı asıl kartınızın ekstrelerinden takip edebilirsiniz.

Döviz Ekstre - USD

Bank’O Diji Kart ekstrenizi ister TL, isterseniz de TL/USD olarak alabilirsiniz. Bu sayede yurt dışında veya yabancı para cinsinden yaptığınız alışverişleriniz USD ekstrenize eklenir ve USD hesabınızdan kolayca ödenebilir.

Ekstre tercihinizi Odea Uygulaması, İnternet Şubesi, Odeabank İletişim Merkezi (444 8 444) ve şubelerimiz üzerinden değiştirebilirsiniz.

Limit Artırma

Bank’O Diji Kart onaylandığı anda Odea uygulaması ve İnternet Şubesi üzerinden kart limitinizi görebilirsiniz. Limitinizi dilediğiniz zaman artırmak için Odea Uygulaması, İnternet Şubesi, Odeabank İletişim Merkezi (444 8 444) ve şubelerimiz üzerinden talep oluşturabilirsiniz.

Kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

SMS ile BANKO yazıp boşluk bırakarak
TC Kimlik Numarası boşluk, doğum tarihi (günayyıl) olarak ekleyip 8444’e gönderebilirsiniz.
Örnek SMS; BANKO 12345678910 01021991

Ayrıca Odea Uygulaması, İnternet Şubesi, Odeabank İletişim Merkezi (444 8 444), şubeler ve ATM’ler aracılığıyla da başvuru yapabilirsiniz.