Ara Dönem Ödemeli Mevduat Hesabı

Ara Dönem Ödemeli Mevduat Hesabı

Birikimlerinizi minimum 1 yıl boyunca vadeli mevduatta değerlendirirken, vade sonunu beklemeden üç aylık ara dönemlerde düzenli faiz geliri elde edebilirsiniz. Faiz gelirinizi dilerseniz çekebilir, dilerseniz bankacılık işlemleriniz için kullanabilirsiniz.

Ara Dönem Ödemeli Mevduat Hesabın Özellikleri:

  • Ara Dönem Ödemeli Mevduat Hesabı sadece TL cinsinden açılmaktadır.
  • Ara Dönem Ödemeli Mevduat Hesabı ile vade sonunu beklemeden, 3 aylık ara dönemlerde düzenli faiz geliri elde edebilirsiniz. İlgili dönemde biriken net faiz geliriniz, ara ödeme günlerinde otomatik olarak vadesiz hesabınıza aktarılır ve kullanımınıza sunulur.
  • Ara Dönem Ödemeli Mevduat Hesabı 1 yıldan daha uzun vadeli açıldığından %10 stopaj avantajı sağlar.
  • Ara Dönem Ödemeli Mevduat hesabının vadesi 1 yıl olduğundan vade boyunca anaparadan çekim veya anaparaya ekleme yapılamaz; hesabın vadeden önce kapatılması durumunda hesaba vadesiz mevduat oranı uygulanır ve geçmiş dönemlerde müşteriye ödenmiş faizler anaparasından geri alınarak ödeme yapılır.
  • Bir müşterinin birden fazla Ara Dönem Ödemeli Mevduat hesabı bulunabilir
  • Ara Dönem Ödemeli Mevduat Hesap açılışını tüm Odeabank Şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Ara Dönem Ödemeli Mevduat Hesabını Nereden Açtırabilirsiniz?

Ayrıntılı bilgi için 0212 270 84 44’ü arayabilir, internet üzerinden hesap açılış başvurusu yaparak masrafsız ve hızlı bankacılık müşterimiz olabilir veya tüm Odeabank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.