Varlık Yönetimi​


Odeabank'ın Varlık Yönetimi hizmeti, birikimlerinizi verimli bir şekilde yatırımlara dönüştürmek için aradığınız desteği sağlar.
 

MÜŞTERİ OL

Genel Bilgiler

Varlık Yönetimi Nedir?

Varlık Yönetimi’ni, “müşterilerin finansal varlıklarına daha fazla değer kazandırmak için verilen bankacılık ve yatırım hizmetleri” olarak tanımlıyoruz. Yatırımlar, müşterilerimizin risk ve getiri beklentileri göz önünde bulundurularak; sabit getirili yatırım araçları, hisse senetleri, türev ürünler, yatırım fonları gibi alternatif yatırım ürünleriyle değerlendiriliyor.

”Varlık Yönetimi” kavramı, çoğu zaman sadece “varlıklı” müşterileri tanımladığı düşünülerek “özel bankacılık” ile aynı anlamda kullanılsa da Odeabank için büyük/küçük tüm varlıkların yönetimi aynı değerdedir.

Takım Bazlı İlişki Yönetimi

Şubelerimizde kurduğumuz varlık yönetimi ekipleri, uzun senelere varan bankacılık deneyimine ve yüksek bilgi birikimine sahip şube müdürleri ve müşteri temsilcilerinden oluşuyor. Genel müdürlükte ise Hazine ekibimiz, yatırım stratejistlerimiz, yatırım ve sigorta ürün yöneticilerimiz, bu takımı tamamlayarak müşterilerimizin varlık yönetimi ihtiyaçlarını eksiksiz şekilde karşılamak için birlikte çalışıyor.

Zengin Ürün Portföyü

Özel mevduat ürünleri ve temel yatırım ürünlerinin yanında, her türlü risk tercihine uygun yatırım fonu seçeneklerini müşterilerimize sunuyoruz. Ayrıca çeşitli opsiyon ve forward ürünleri ve bunlarla üretilmiş yeni türev ürün çeşitleriyle, değişen piyasalara paralel olarak ürün portföyümüze dinamizm katıyoruz.

Müşteri Danışmanlığı ve Portföy Yönetimi

Varlık Yönetimi'nden müşterilerimizin en önemli beklentisinin, piyasalar ve yatırım ürünleriyle ilgili araştırma ve danışmanlık desteği almak olduğunu biliyoruz. Bu yüzden çok sayıda portföy yönetim şirketi ve aracı kurumla beraber çalışarak, müşterilerimizin yatırımlarını yönlendirecek geniş bir ekiple bu alandaki farkımızı gösteriyoruz.

Ödül ve Ayrıcalıklar

Müşterilerimize bankacılık dışı konularda da farklı hizmetler sunuyoruz. Havaalanında özel karşılama hizmetlerinden, konser/sinema/spor biletlerinde sıra dışı indirimlere kadar birçok ayrıcalığa sahip olacaksınız.

Müşteri Katılımlı Varlık Yönetimi

Uzun yıllar varlıklarını koruyup büyüterek belirli seviyelere çıkarmayı başarmış müşterilerimizin çoğu, belki de bankacılarından ve yatırım danışmanlarından daha tecrübeli ve bilgililer. Bizim amacımız, onların bu bilgi ve tecrübelerini hem bizimle hem de diğer müşterilerle paylaşmalarını sağlayacak yeni bir varlık yönetimi anlayışını Türkiye'ye getirmek.

 

 

Varlık Yönetimi