Hesap
Kredi Kartı
​Kredi​
Sigorta / Emeklilik
Başvuru Sorgulama
Hesap

Nakde ihtiyacınız olduğunda, belirlediğiniz vadesiz kullanım tutarına 7 gün 24 saat ulaşın, ister para çekin ister ödemelerinizi gerçekleştirin, Oksijen Hesap ile rahat bir nefes alın.

Hemen formu doldurarak Yakından Bankacılık’ın avantajlı kampanyalarından faydalanabilir, para transferlerinizi ücretsiz yapabilir ve size özel finansal danışmanınız ile bulunduğunuz her yerden görüşerek bankacılık işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartı

Bank’O Card Axess Platinum

Özel ayrıcalıklar sunan en avantajlı kredi kartı Bank'O Card Axess Platinum ile sınırları kaldırıp, hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Bank’O Card Axess Gold

Bank'O Card Axess Gold kredi kartı ile hayatınızda fark yaratın! Sizin için en uygun oranlarda nakit avans ve taksitli avans çekmek, alışveriş keyfini yaşamak için hemen Bank'O Card Axess Gold kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Bank’O Card Axess

Bank'O Card Axess kredi kartı hem alışveriş hem de nakit ihtiyaçlarınızda yanınızda! Bank'O Card Axess ile binlerce Axess üye işyerinde bol bol chip-para kazanabilir, nakit ihtiyacı sıkıtısı çekmezsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Bank'O Card Platinum

Bank’O Card Platinum kredi kartı ile sınır tanımadan yurt içi ve yurt dışında dilediğiniz her yerde alışveriş yapabilirsiniz. Bank’O Card Platinum ile nakit avans ve taksitli avans çekebilirsiniz. Üstelik tüm bu işlemler için yıllık kart ücreti ödemezsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Bank'O Card Gold

Bank’O Card Gold kredi kartı ile keyifli alışveriş yapar, nakit ihtiyaçlarınızda kullanır ve yıllık kart ücreti ödemezsiniz!

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Bank'O Card

Yıllık kart ücreti olmayan en avantajlı kredi kartı: Bank’O Card! Sürpriz kampanyalar, yurt içi ve yurt dışında alışveriş keyfi, nakit avans ve taksitli avans ile nakit ihtiyacına çözüm sunan ayrıcalıklı bir kredi kartıdır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

​Kredi

Odeabank; kira derdinden kurtulmak, yeni ve güzel bir ev satın almak ya da yatırım amaçlı konut almak isteyenler için en uygun konut kredisi seçeneğini sunuyor. Uygun konut kredisi faiz oranları ile uzun vade, düşük taksit ve bütçenize uygun ödeme planlarından yararlanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Odeabank; yeni ya da ikinci el araba alımları için en uygun taşıt kredisi seçeneklerini sunuyor. Uygun faiz oranları, 48 aya varan vade seçenekleri ve bütçenize özel esnek ödeme imkanından yararlanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sigorta / Emeklilik

Karşılaşabileceğiniz zararlar karşısında Odeabank araç, konut ve hayat sigortası ile olası kayıpları güvence altına alabilirsiniz. Birikimlerinizle hayalinizdeki emekliliğe kavuşmak için Bireysel Emeklilik Planı’na dahil olabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Başvuru Sorgulama

Başvuru Sorgulama

Odeabank kredi kartı başvurusu, kredi başvurusu veya sigorta/bireysel emeklilik başvurusunun durumunu öğrenmek çok kolay! T.C kimlik numarası ve cep telefonu numarası ile kredi kartınızın teslimat durumunu takip edebilir, başvuru onayı hakkında hızlıca bilgi edinebilirsiniz.

Başvuru ve Kurye Durumu Sorgulama

  • 1
  • 2
  • 3
T.C. Kimlik Numara Ek Bilgi
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

Başvurunuz esnasında sizden cep telefonunuza göndereceğimiz güvenlik kodunu kullanmanızı isteyeceğiz. Lütfen cep telefonunuzu yanınızda bulundurunuz.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​