Navigasyonu görüntüle İçeriği görüntüle

İnternet tarayıcınız güncel mi?

İnternet kullanımlarınızda güvenliğini arttırmak ve İnternet Şubesinde sorunsuz işlem yapabilmek için tarayıcıların güncel versiyonlarını kullanmanızı, eğer kullanmıyorsanız yazılımcı firma resmi sitelerinden ücretsiz olarak güncellemenizi tavsiye ederiz.

Güncel Versiyonunu İndir Detaylı Bilgi
Yeni mobil uygulamamızı denediniz mi? Detaylı bilgi için tıklayınız.

İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Banka’nın yapacağı müşteri skorlaması sonrasında belirlenecek faiz oranı kredi kullandırım öncesi müşteri onayına sunulur. Kampanya kapsamında uygulanacak en düşük faiz oranı 1,29%, en yüksek faiz oranı 1,79%’dur. Yıllık en düşük faiz oranı 15,48%, en yüksek 21,48%’dir. Örnek olarak 1,29% faiz oranı ile 10.000 TL kredinin 48 ay vadede aylık taksit tutarı 297 TL, aylık maliyet oranı 1,5716%, yıllık efektif faiz oranı 20,5781% olarak hesaplanmaktadır. Kredi kampanyası 3-48 ay vadelerde geçerlidir. Sigorta masrafı, efektif yıllık maliyet oranı hesaplamasına dahil edilmemiş olup, kişiye göre değişmektedir. Banka, değerlendirme sonucunda gelir belgesi talep edebilir. Başvuru için nüfus cüzdanı gerekmektedir. Odeabank, kampanyayı durdurma, içeriğini değiştirme ve/veya başvuruları serbestçe değerlendirme hakkına sahiptir.Kredi başvurunuzun onaylanması durumunda bankamız tarafından aranarak, kredi kullandırım işlemlerinizin tamamlanması için sizin tercihinize göre şubelerimize, Satış Temsilcilerimize ya da PTT şubelerine yönlendirileceksiniz.Odeabank müşterisi iseniz başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi şubeye gelmenize gerek kalmadan, İnternet/Mobil şube üzerinden veya Odeabank 444 8 444 İletişim Merkezinden kolaylıkla vadesiz hesabınıza aktarabilirsiniz.

  • 1
  • 2
  • 3
T.C. Kimlik Numaranız
T.C. Kimlik Numara Ek Bilgi
Cep Telefon Numaranız
Doğrulama Kodu
captcha

Başvurunuz esnasında sizden cep telefonunuza göndereceğimiz güvenlik kodunu kullanmanızı isteyeceğiz. Lütfen cep telefonunuzu yanınızda bulundurunuz.