Hem bilgisayar hem de telefon güvenliğiniz için antivirüs uygulaması kullanmanızı öneririz.

Odeabank İnternet Şubesi menüsünden Yardım ve Ayarlar altındaki Antivirüs Anahtarı adımı ile Norton Internet Security ve Norton Mobile Security uygulamaları için 1 yıl boyunca geçerli anahtarınızı ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Bu uygulama ile antivirüs, casus yazılımı önleme, tarayıcı koruması, ebeveyn denetimleri gibi uygulamalar ile bilgisayar güvenliğiniz sağlanmaktadır.

İnternet Şubesi üzerinden Yardım ve Ayarlar aaltındaki Antivirüs Anahtarı adımı üzerinden 1 yıl boyunca geçerli anahtarınızı alabilirsiniz. Aldığınız Norton Internet Security anahtarını, Norton Internet Security adresinden indireceğiniz uygulamada kullanabilirsiniz.

Bu uygulama ile Android ve iOS işletim sistemine sahip telefonlarınızın güvenliği sağlanmaktadır. Uygulama sayesinde, cihazınızın harita üzerinden yerini belirleme, gizli çekim, sesli uyarı alarmı, kayıp bildirimi, uzaktan telefon hafızasını silme, uzaktan telefonu kilitleme, SIM kart kilidi yönetimi gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Odeabank İnternet Şubesi üzerinden aldığınız Norton Mobile Security anahtarını Norton Mobile Security adresinden aşağıda yer alan detayları uygulayarak kullanmaya başlayabilirsiniz

  • «Bir satınalma kaydı yap»a tıklayarak ürünü aktive etmek için ürün kodunuzu giriniz.
  • Eger Norton hesabınız yoksa giriş yapmak icin Norton hesabı açmanız gerekecektir.
  • Telefonunuz iOS ise "AppStore", Android ise "Google Play" uygulaması ile telefonunuzun mağazasına giriniz.
  • "Norton Mobile Security" uygulamasını bulup indirebilirsiniz.
  • Yarattığınız Norton hesabı ile giriş yaptığınızda uygulama kullanıma hazır olacaktır.
​​​