​rob’o ile Tanışın

rob’o; birikimlerinizi risk seviyenize göre, Odeabank uzmanlığı ve gelişmiş modelleme teknolojileri ile hazırlanmış portföylerde değerlendirmenizi sağlayan dijital varlık yönetimi asistanıdır.​

Odeabank müşterisi iseniz, finansal profilinizi oluşturmak ve size uygun portföy dağılımını hemen öğrenmek için “Hemen Başla” butonuna tıklayarak rob’o’nun sizin için hazırlayacağı portföy dağılımına ulaşabilirsiniz.

Odeabank müşterisi değilseniz, “Anında Müşteri Ol” butonuna tıklayarak Odeabank müşterisi olabilirsiniz.

Nasıl Profil Oluşturabilirim?

  • Finansal Profilinizi belirlemek için soruları cevaplayın.
  • Değerlendirmek istediğiniz portföy büyüklüğüne ve yatırım yapmak istediğiniz süreye göre, porföyünüzü oluşturun ve çözüm önerilerini keşfedin.
  • Dilerseniz “Önerilen Portföy” üzerinden ilerleyin, dilerseniz ürün ağırlıklarını değiştirerek kendi “Kişiselleştirilmiş Portföy”ünüzü yaratın.

Portföyümü Nasıl Takip Edebilirim?

  • Portföy performansını takip etmek için bilgilerinizi girin, tarafınıza gönderilen e-postadan “Beklenen Getirileri” ve “Geçmiş Getirileri” takip edin.
  • Odeabank Şubeleri, Odeabank Internet ve Mobil Bankacılık aracılığı ile finansal profilinize uygun yatırım fonlarını alarak portföyünüzü hayata geçirin.

*Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Portföy öneri ekranında sunulan gelecek getiri tahminleri bir taahhüt içermemektedir. ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​