Odeabank’ın Yatırım Odaklı Podcast’i ikinci sezona başladı

Odeabank’ın Yatırım Odaklı Podcast’i ikinci sezona başladı​

Odeabank’ın Yatırım Odaklı Podcast'i ikinci sezonun yeni bölümleriyle tüm dijital platformlarda yayınlandı.​

Odeabank'ın Yatırım Odaklı Podcast'i ikinci sezona başladı

Odeabank’ın birikimlerini yatırıma dönüştürmek isteyenler için hazırlanan “Yatırım Odaklı Podcast”, ikinci sezonun yeni bölümleriyle tüm dijital platformlarda yayınlandı. Ekonomi gazetecisi Güzem Yılmaz Ertem’in moderasyonunda hazırlanan podcast serisi, yatırım dünyasına adım atmak isteyenlere en doğru bilgileri sunarak destek oluyor.

Bankacılık dünyasını anlamak ve birikimlerini koruyup, en iyi şekilde değerlendirmek isteyen dinleyiciler için rehber niteliğinde olan “Yatırım Odaklı Postcast”te, yatırım dünyasının önde gelen isimleri, yatırımları doğru şekilde yönetmenin inceliklerini anlatıyor. Ekonomi gazetecisi Güzem Yılmaz Ertem, podcastte ağırladığı finansın ve ekonominin önemli isimleriyle yatırımı A’dan Z’ye mercek altına alıyor.

“2024’te yatırım dünyasını neler bekliyor?”, “Kazanmanın bir algoritması var mı?”, “Ekonomi Medyasını Okumak”, “Yatırımda risk yönetimini ve güvenli yatırımın püf noktaları”, “Para Nasıl Çalışır? Parasını Yöneten Hayatını Yönetir” bölümleri yayınlanan Yatırım Odaklı Podcast’in ikinci sezonu her hafta yeni bölümüyle devam ediyor.

En çok dinlenen 10 ekonomi podcasti arasında yer alan “Yatırım Odaklı Podcast” Odea uygulaması, Odea Radyo ile Spotify, Apple Podcasts, Karnaval Radyo, Amazon vb. tüm dijital platformlardan dinlenebiliyor.