Odeabank’tan Türkiye’de bir ilk! ATM’den çek kabulü

Odeabank’tan Türkiye’de bir ilk! ATM’den çek kabulü​

Odeabank’tan Türkiye’de bir ilk! ATM’den çek kabulü

Bankacılık sektörünün en genç ve yenilikçi oyuncusu Odeabank, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek "ATM’den çek kabul" projesini hayata geçirdi. Mesai saatlerinin dışında da işlem yapılmasını sağlayan uygulama sayesinde, kullanıcılar haftanın 7 gün 24 saati çeklerini yatırabilecek.

"Kişiye özel bankacılık" vizyonuyla her müşterisine kendini özel hissettiren Odeabank, ATM işlemlerinde de farkını ortaya koydu. Türkiye’de ilk defa Odeabank tarafından hayata geçirilen "ATM’den çek kabul" projesi ile kullanıcılar, tüm banka çeklerini şubede sıra beklemeden ve iş günlerinin dışında da haftanın 7 günü 24 saat yatırabilecek.

Müşterilerine hayatı kolaylaştıran hizmetler sunmayı görev edinen Odeabank’ın, ATM’lerinden sunduğu özel hizmetler arasında, USD ve EUR döviz cinslerinden para çekme ve para yatırma olanağı, kartsız fatura ödeme gibi işlemler de bulunuyor. Odeabank müşterisi olsun olmasın herkes, Odeabank ATM’lerinden fatura ödeme işlemini gerçekleştirebiliyor ve tüm ATM’lerde bulunan teknolojik donanım sayesinde, madeni para üstünü de anında alabiliyor. Odeabank, para üstünün geri verilemediği durumlarda da LÖSEV’e bağış yapabilme imkânını müşterilerine sunuyor.

Her alanda çevreci çözümler geliştiren Odeabank ayrıca, ATM’lerinden işlem sonrası sadece “Makbuz ister misiniz?” diye sormuyor. Müşterilerinin makbuz/işlem detaylarını bankada kayıtlı adreslerine e-posta ile veya kayıtlı cep telefonlarına SMS ile göndermelerine olanak sağlıyor.

Sektörde benzeri olmayan bir uygulama ile Odeabank ATM’lerinin bekleme ekranlarında ürün tanıtımlarının yanı sıra, güncel gündem ve ekonomi haberleri de takip edilebiliyor.