O’Art’ın yaz karması “Art Alem” sanatseverlerle buluşuyor

O’Art’ın yaz karması “Art Alem” sanatseverlerle buluşuyor​

O’Art’ın yaz karması “Art Alem” sanatseverlerle buluşuyor

Yaz boyunca 22 sanatçının eserleri O’Art’ta sergilenecek.

Odeabank’ın sanat hayatına kattığı en renkli platform olan O’Art, yaz boyunca 22 sanatçının eserini sanatseverlerle buluşturuyor. 5 Ağustos ile 13 Eylül arasında açık kalacak “Art Alem” sergisi fotoğraftan, heykele, resimden, dijitale farklı disiplinleri bir araya getiriyor.

Sanatın her disiplinine yer veren bir platform olan O’Art, yaz karmasıyla farklı disiplinlerden sanatçıların eserlerini tek bir sergide birleştiriyor. Ülkemizin önde gelen genç ve yaratıcı sanatçıları, O’Art’ın yaz karmasında bir araya geliyor.

Ahmet Özparlak, Bahadır Yıldız, Çağdaş Erçelik, Derya Özparlak, Eda Taşlı ve Serdar Kaynak’ın sıra dışı heykelleri ile katıldığı yaz karmasında Ayşegül Kırmızı, Cömert Doğru, Esma Sürücü, Ezgi Bilgin, Gülsibel Kamışlı, Leyla Emadi, Mehmet Çevik, Mustafa Özbakır, Özlem Üner, Pemra Aksoy, Seher Yılmaz ve Serdar Akkılıç tablolarıyla yer alıyor. 5 Ağustos –
13 Eylül 2015 tarihleri arasında açık kalacak yaz “Art Alem” sergisinde Burcu Orhon, Hande Göksan, Işıl Arısoy Kaya ve İpek Yeğinsü da dijital çalışmaları ve fotoğraflarıyla dikkat çekiyor.

“Art Alem” sergisi, Nispetiye Cad. No: 60/A-B Etiler adresindeki Odeabank Etiler Şubesi’nin 2’nci katında yer alan O’Art Sanat Merkezi’nde Pazartesi – Cumartesi günleri 10:00 ile 18:00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.​​

O'Art Hakkında

Türkiye’nin en yenilikçi Bankası Odebank’ın sanat hayatına katkı sunmak, Nispetiye Caddesi’ni İstanbul’un önemli sanat merkezlerinden biri haline getirmek amacıyla Etiler Şubesi 2’inci katında açtığı sanat platformu O’Art, 2015 Şubat ayından bu yana önemli sergilere ev sahipliği yapıyor. Özlem Alıcı’nın sanat danışmanlığını yaptığı O’Art, ustaların yanı sıra, genç kuşak sanatçılarla, sanatın farklı disiplinlerini ağırlıyor. O’Art’ın Danışma Kurulu da Mehmet Günyeli, Mehmet Uygun, Cem Sağbil gibi kendi alanlarında isim yapmış usta sanatçılardan oluşuyor.