O’art’tan Odeabank’ın 10. yılına özel sergi: “Onunla”

O’art’tan Odeabank’ın 10. yılına özel sergi: “Onunla” ​

O’art’tan Odeabank’ın 10. yılına özel sergi: “Onunla”

Odeabank, kuruluşunun 10. yılına özel olarak, sanat platformu O’art ile “Onunla” sergisini hayata geçiriyor. O’art ile çalışmış 10 sanatçıyı ve eserlerini Odeabank’ın 10. yılını kutlama fikriyle bir araya getiren sergi, 3-27 Ekim tarihleri arasında Pazartesi hariç haftanın her günü 11.00 – 19.00 saatleri arasında Fişekhane’nin mekan sponsorluğunda Sergi Alanı’nda ziyarete açık olacak.

Sanatın tüm disiplinlerini herkes için ulaşılabilir kılma amacıyla Odeabank tarafından hayata geçirilen O’art’ın, Odeabank’ın 10. yılına özel olarak düzenlediği “Onunla” isimli sergi Begüm Güney küratörlüğünde gerçekleşiyor.

O’art, Odeabank’ın 10. yılı için hazırlanan ‘Onunla’  ile sanatın kitlesel temasını pekiştirmeye ve genişletmeye odaklanmış olduğunu bir kez daha vurgulamış oluyor.

Fişekhane’nin mekân sponsorluğunda gerçekleşen sergide Türkiye’de çağdaş sanatın gelişimi için önemli sanatçılar Mehmet Dere, Erdal Duman, Leyla Emadi, Emin Mete Erdoğan, Buğra Erol, İnci Furni, Ali İbrahim Öcal, Nejat Satı, Berkay Tuncay ve Aylin Zaptçıoğlu’nun eserleri yer alıyor.