Odeabank genel merkezi Maslak Olive Plaza’da!

Odeabank genel merkezi Maslak Olive Plaza’da!​

Odeabank genel merkezi Maslak Olive Plaza’da!

BDDK tarafından faaliyet izni 2 Ekim tarihinde onaylanan Odeabank, Genel Merkezi'ni Maslak Olive Plaza'ya taşıdı.

Türk bankacılık sektörünün 49'uncu üyesi olan Odeabank, faaliyet iznini almasının hemen ardından ilk şube açılışı için girdiği geri sayım sürecinde, merkez ofisini Maslak Olive Plaza'ya taşıdı. Şu anda 200'ün üzerinde çalışanı bulanan Odeabank'ın; istihdam sayısının 2 bine ulaşması planlanıyor.

Odeabank, sağlam temellere dayanan sürdürülebilir bir banka olma yolunda güvenli adımlarla ilerlemek için yapılanmasını her alanda güçlü temeller üzerine kuruyor.

Yıl sonuna kadar başlıca ticari merkezleri ve şehirleri kapsayacak şekilde 7 şube açmayı planlayan Odeabank, şube ağına yapılacak sürekli yatırımın yanı sıra, ATM'ler, internet ve mobil bankacılık gibi direkt kanallar aracılığıyla da müşterilerine hizmet vermeye devam edecek.

Odeabank Genel Merkezi: Olive Plaza, Maslak Mahallesi Ahi Evran Caddesi No.11 Şişli - İstanbul Türkiye www.odeabank.com.tr

Odeabank Hakkında: Bank Audi sal'nin Türkiye'deki yüzde yüz iştiraki olan Odeabank 28 Ekim 2011'de Türkiye'de mevduat bankası olarak kurulma iznini aldı. 2 Ekim 2012 tarihinde Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından faaliyet izni onaylanan Odeabank 533.520.000,00 TL ödenen sermayesi ile faaliyete başladı.​​