Odeabank Oksijen Hesap’la Geleceğin Oksijeni Teminat Altında

Odeabank Oksijen Hesap’la Geleceğin Oksijeni Teminat Altında​

Odeabank Oksijen Hesap’la Geleceğin Oksijeni Teminat Altında

Odeabank, TEMA Vakfı aracılığıyla “Odeabank Geleceğin Oksijenini Teminat Altına Alıyor” projesi başlattı. Proje kapsamında bankacılık işlemlerini Oksijen Hesap’tan yapan Odeabank Oksijen Hesap sahipleri, her ay bankalarından 1 fidan dikmesini veya 1 çocuğa doğa eğitimi verilmesini isteyebilecek. Toplumsal çevre bilincini yükseltmeyi hedefleyen Odeabank, TEMA Vakfı aracılığıyla 2 yılda 50 bin fidan dikmeyi veya 50 bin çocuğun doğa eğitimleriyle buluşturulmasını hedefliyor.

Müşterilerinin tasarruflarına değer katmanın yanı sıra hayatın her alanında katma değer yaratmayı hedefleyen Odeabank, mevduata sürekli cazip faiz imkanı sunan Oksijen Hesap sahipleri aracılığıyla doğanın korunmasına yönelik bir proje başlattı.

Odeabank, TEMA Vakfı aracılığıyla başlattığı “Odeabank Geleceğin Oksijenini Teminat Altına Alıyor” projesi ile toplumsal çevre duyarlılığını yükseltmeyi hedefliyor. Proje kapsamında bankacılık işlemlerini Oksijen Hesap’tan yapan Odeabank Oksijen Hesap sahipleri, her ay kendileri adına 1 fidan dikilmesini veya 1 çocuğa doğa eğitimi verilmesini isteyebilecek.

“Gönüllü Oksijen Hesap müşterileriyle doğaya katkı sağlamaya devam edeceğiz”

TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç“TEMA Vakfı olarak 25 yıldır başta toprak olmak üzere doğal varlıkları korumak için çalışmalar yürütüyoruz. Doğal varlıkları korumanın en etkili yolu doğa eğitimleri düzenleyerek gelecek nesillerin doğayla olan bağlarını güçlendirmekten geçiyor. Bu kapsamda bugüne kadar 3 milyondan fazla öğrenciye doğa eğitimi verdik ve 14.5 milyon fidanı toprakla buluşturduk. Odeabank ile gerçekleştirdiğimiz bu sosyal sorumlululuk çalışmasıyla da gelecek nesiller için önemli bir adım atmış oluyoruz. 2 yıl boyunca Odeabank’ın gönüllü Oksijen Hesap müşterileriyle de birlikte doğaya katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

Odeabank, Oksijen Hesap müşterileri aracılığıyla 2 yılda 50 bin ağaç dikecek veya 50 bin çocuğun doğa eğitimleriyle buluşturacak

Odeabank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Cem Muratoğlu, Oksijen Hesap’la müşterilerinin hayatına yüksek faiz dışında çeşitli avantajlar sunduklarını belirtti. Muratoğlu, Odeabank Oksijen Hesap sahiplerinin, Odeabank’ın, TEMA Vakfı ile hayata geçirdiği “Odeabank Geleceğin Oksijenini Teminat Altına Alıyor” projesi ile her ay kendileri adına 1 fidan dikilmesini veya 1 çocuğun TEMA Vakfı’nın doğa eğitimlerine katılması için katkıda bulunulmasını isteyebileceklerini söyledi. Bu sayede Oksijen Hesap sahibi olmayı sosyal bir faydaya dönüştürmeyi amaçladıklarının altını çizdi. Muratoğlu, “2 yıl içinde Odeabank’ın gönüllü Oksijen Hesap müşterileriyle birlikte, doğaya 50 bin yeni ağaç kazandırmayı veya 50 bin çocuğu doğa eğitimleriyle buluşturmayı hedefliyoruz” dedi.

Odeabank, 1 milyon müşterisini “Odeabank Geleceğin Oksijenini Teminat Altına Alıyor” Projesi’ne davet ediyor “Bugün bilinçsizce tükettiğimiz her şeyi, yarınlarımız olan çocuklarımıza borçluyuz; buna aldığımız oksijen de dahil. Bu bilinçle Oksijen Hesap müşterileri adına TEMA Vakfı aracılığıyla fidan bağışlıyor olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu nedenle 1 milyon müşterimizi “Odeabank Geleceğin Oksijenini Teminat Altına Alıyor” Projesi’ne davet edeceğiz” diyen Muratoğlu, sözlerine şöyle devam etti:

“Odeabank Geleceğin Oksijenini Teminat Altına Alıyor” Projesi’ne katılan müşterilerimiz çevre bilinci, sürdürülebilir enerji ve çevre konulu düzenlenecek birçok farklı eğitim, doğa koşuları ve bisiklet sürme aktiviteleri gibi etkinliklerden istediğine katılabilecek. Bugün her bir Oksijen Hesap müşterisinin doğaya daha fazla Oksijen katmasını hayal ediyoruz, böylece yarın hayal ettiğimizden daha güzel bir doğaya kavuşabiliriz.”

Oksijen Hesap müşterisi olmak çok kolay

Oksijen Hesap müşterisi olmanın ve “Odeabank Geleceğin Oksijenini Teminat Altına Alıyor” Projesi’ne katılmanın kolaylığı ile ilgili de bilgi veren Muratoğlu“Biz müşterilerimize Oksijen Hesapla sadece yüksek faiz avantajı sunmuyoruz aynı zamanda yenilikçi, çevreye duyarlı bir yaşam sürmeleri için ortak bir payda oluşturuyoruz. Üstelik Oksijen Hesap açmak isteyen müşterilerin şubemizi ziyaret etmesine gerek yok Odeabank.com.tr/o2 adresine giren herkes TC kimlik numarası ile 1-2 dakika içinde hesap açma işlemini kolayca başlatabiliyor” dedi.