Odeabank’tan Lüksün Kapısını Açan Kredi Kartı

Odeabank’tan Lüksün Kapısını Açan Kredi Kartı​

Odeabank’tan Lüksün Kapısını Açan Kredi Kartı

Kişiye özel bankacılık stratejisiyle ürün ve hizmetlerini çeşitlendirmeye devam eden Odeabank, kredi kartı pazarına yepyeni “Private Card” ürününü sundu.

Türkiye’nin genç ve yenilikçi bankası Odeabank, müşterilerine kendilerini özel hissettirecek, yeni ve fırsatlarla dolu kredi kartını hizmete sundu. Odeabank müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan Private Card, ile 500 TL’den başlayan yıllık uçak bileti indirimi, prestijli restoranlarda %20’ye varan limitsiz indirimler, ücretsiz özel havaalanı transfer hizmeti, yurt içi ve yurt dışında yüzlerce lounge’a giriş hakkı, yurtdışı ve duty free alışverişlerde 5 taksit olanağına kadar hayatı güzelleştirecek ve kolaylaştıracak pek çok ayrıcalıktan yararlanmak mümkün.

Spa, tenis, sanat, yoga, dining gibi özel anlar için de %30’a varan hobi indirimleri sunan Private Card’ın sahipleri, kişiselleştirilmiş asistans&concierge hizmetlerinden faydalanabilecek özel ücretsiz seyahat ve eğlence danışmanlığı da alabilecekler.​​