Odeabank Yatırım Odaklı Bankacılık Uygulamasıyla Webrazzi Summit 2023’e katılacak

Odeabank Yatırım Odaklı Bankacılık Uygulamasıyla Webrazzi Summit 2023’e katılacak​

Odeabank Yatırım Odaklı Bankacılık Uygulamasıyla Webrazzi Summit 2023’e katılacak

Dijitalleşmenin getirdiği kolaylığı insan dokunuşuyla birleştiren “Fijital bankacılık” anlayışı ve müşteri odaklı yaklaşımı ile alanında öne çıkan sektörün en genç bankası Odeabank, Türkiye'nin lider girişimcilik ve teknoloji konferansı Webrazzi Summit 2023’e platin sponsor oldu.

TÜRKİYE’nin genç, dinamik ve yenilikçi bankası Odeabank’ın Dijital Dönüşüm Direktörü Murat Bitirici 25 Ekim'de Wyndham Grand İstanbul Levent'te düzenlenen Webrazzi Summit 2023’te“Yatırımda Dijital Çağ” başlıklı konuşmasıyla yer alacak. Bitirici, Odeabank’ın yatırım odaklı bankacılık hizmetine yeni bir soluk getiren, kullanıcı odaklı, yeni nesil müşteri deneyimini hayata geçiren ürün ve hizmetlerini katılımcılarla paylaşacak.

Murat Bitirici etkinlikle ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Odeabank olarak müşterilerimizi her yönüyle anlamaya çalışıyor ‘kişiye özel’ yatırım, kişiye özel ürün seçeneklerimiz sayesinde farklı beklentilere sahip kişi ve kuruluşlara bu beklentilerin de ötesinde bir hizmet sunuyoruz. Yatırım odaklı yeni bankacılık uygulamamız Odea’yı da aynı hizmet anlayışıyla bankamızın dijital bir aracı olmanın ötesinde yeni bir yatırım platformu olarak tasarladık. Odea her türden yatırımcıya yol gösterecek bir rehber niteliğinde, herkesin yatırım ürünlerini inceleyebileceği, birikimlerini kendi ihtiyaçlarına göre değerlendirebileceği, ürünleri derinlemesine analiz edebileceği, hisse senetleri ve fonlar için özel takip listeleri oluşturarak yatırımları anlık olarak izleyebileceği hatta uzmanların eğitim videolarının da dahil edildiği yatırım dünyasının nabzını tutan kapsayıcı bir yatırım platformu. Türkiye'nin lider girişimcilik ve teknoloji konferanslarından Webrazzi Summit 2023’e destek olarak, dijital çağda yatırımın detaylarını ve uygulamamızı katılımcılarla paylaşacağımız için mutluluk duyuyoruz.”